Kdo jsme


 
Jsme ryze českou firmou s 15cti letou tradicí.
Za tu dobu se nám podařilo díky bezkonkurenčním cenám a především také díky individuálnímu a diskrétnímu přístupu ke klientovi, spojeném s celoživotním profesionálním poradenstvím, upevnit svoji pozici jednoho z předních diamantových prodejců v České republice a na Slovensku.
Naše služby však poskytujeme, díky našim partnerům, po celém světě (Velká Británie, USA, Španělsko, Čína, Izrael…).
Tým tvoří odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru. 
Naším hlavním posláním je služba, což se projevuje jak v osobním přístupu ke klientovi, tak i v samotné výrobě šperků, a to jak moderními technologiemi, tak i klasickou ruční výrobou s vysokým podílem kvalitní ruční práce, s inovativním a jedinečným vlastním designem.
Naší specializací je práce se zlatem, diamanty a drahými kameny, které se snažíme přinést všem bez rozdílu, od těch cenově příjemnějších až po exkluzivní a jedinečné kusy.
Výroba diamantu, jeho výběr, jeho prodej i jeho vlastnictví je vždy jedinečnou událostí a proto i my vždy k tomuto takto i přistupujeme, ve snaze přinášet svým klientům trvalou krásu a radost šperků, s plným pocitem bezpečí.
 
Každodenně obchodujeme s těmi nejkvalitnějšími šperky, diamanty a drahými kameny, samozřejmě s uznávanými mezinárodními certifikáty (GIA, IGI, HRD, IGL AIG), které jsme schopni nabídnout za bezkonkurenční a exkluzivní ceny, vůči dané ceně Rapaportu (velkoobchodní ceník diamantů).
 
V roce 2018 jsme vstoupili na trh s naší novou obchodní značkou a e-shopem, s širokou škálou nabízených produktů:
 

DIAMOND DREAM CZ

 
Ve stejném roce se nám podařilo navázat a pevněji propojit spolupráci s našim hlavním partnerem – Izraelskou diamantovou burzou, což nám dodává punc jistoty a kvality a jsme na to hrdi a vděčni.
Naši klienti si tak mohou být jisti, že dostanou vždy ten nejkvalitnější produkt, a to bez jakýchkoliv dalších zprostředkovatelů, mezičlánků, a tím navázaných vícenákladů apod.
 
Za kvalitu našich produktů si plně ručíme!
 
Pevně věříme, že se nám podařilo navázat na naše předešlé kvalitní služby tak, aby jak naši stálí klienti, ale i ti noví, se na nás neváhali obrátit vždy s důvěrou v naše služby.