KDO JSME

 
 
Jsme ryze českou firmou s patnáctiletou tradicí.  Za tu dobu se nám podařilo upevnit si svou pozici jednoho z předních diamantových prodejců v České republice a na Slovensku. Naše služby však díky partnerům poskytujeme po celém světě (Velká Británie, USA, Španělsko, Čína, Izrael…). Součástí nabídky je i celoživotní profesionální poradenství.  Náš tým tvoří odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru.
Naším krédem je osobní přístupu ke klientovi. Samotná výroba šperků probíhá jak moderními technologiemi, tak i klasickou ruční výrobou s vysokým podílem kvalitní ruční práce. Za velkou přednost považujeme inovativní a jedinečný vlastním designem.
Naší specializací je práce se zlatem, diamanty a drahými kameny, které se snažíme přinést všem bez rozdílu. Umíme vám nabídnout základní dostupné produkty, ale i exkluzivní a jedinečné kusy.
Výroba diamantu, jeho výběr i jeho vlastnictví je vždy jedinečnou událostí a my k nim vždy takto i přistupujeme. Naším cílem je přinášet klientům trvalou krásu a radost šperků, s plným pocitem bezpečí.
Každodenně obchodujeme s těmi nejkvalitnějšími šperky, diamanty a drahými kameny, samozřejmě s uznávanými mezinárodními certifikáty (GIA, IGI, HRD, IGL AIG).
Jsme schopni je nabídnout za bezkonkurenčních a exkluzivních podmínek.
 
V roce 2018 jsme vstoupili na trh s našim novým produktovým katalogem:
 

 

DIAMOND DREAM CZ

 
Ve stejném roce se nám podařilo navázat a pevněji propojit spolupráci s našim hlavním partnerem – Izraelskou diamantovou burzou, což nám dodává punc jistoty a kvality, a jsme na to hrdi a vděčni. Naši klienti si tak mohou být jisti, že dostanou vždy ten nejkvalitnější produkt, a to bez jakýchkoliv dalších zprostředkovatelů, mezičlánků, a tím navázaných vícenákladů.
 
Za kvalitu našich produktů plně ručíme!
 
Pevně věříme, že se nám podařilo navázat na naše předešlé kvalitní služby tak, aby jak naši stálí klienti, ale i ti noví, se na nás neváhali obrátit vždy s důvěrou v naše služby.