PROČ DIAMANTY

„Diamonds are Forewer“

 
Diamanty jsou věčné – tento slogan platí nejen ve filmech, ale platil a platí i v každodenní realitě! Diamanty nabízí mimořádně zajímavé zhodnocení finančních prostředků a to mnohem lépe než například samotné zlato. 
Cena surových diamantů v posledních letech neustále stoupá a dle nejnovějších prognóz tomu bude i nadále. Diamanty jsou v podstatě jedinou surovinou na trhu, na kterou neměla a nemá žádný vliv jakákoliv světová finanční a hospodářská krize, jak je tomu například u zlata, ropy apod. Proto také diamanty nejsou tou správnou volbou ani pro spekulanty!
Diamanty se řadí mezi středně nezbytné komodity, kdy si samozřejmě můžeme „odpustit nové auto či luxusní dovolenou“, odsunout rekonstrukci apod., ale nezapomínejme, že zde na druhé straně máme i zásnuby, narozeniny, výročí a další velice důležité události osobního i společenského typu, které se jen velice těžko „odsunují a zanedbávají“. A jaký zde může být vhodnější a krásnější dárek než právě diamant, diamantový šperk, kde se snoubí praktičnost jako výborná investice do budoucnosti, současně s úchvatným a neopakovatelným šperkem.
 
  • Diamanty jsou mimořádně vzácné.
  • Diamanty jsou prakticky nezničitelné.
  • Diamanty jsou volně obchodovatelné.
  • Diamanty jsou neregistrovanou komoditou.
  • Diamanty jsou věčné.